نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم Prolong کدکس مینی

زود انزالی موردی است که نه تنها موجب کاهش لذت مرد شده ، بلکه با کوتاه ساختن زمان رابطه جنسی ، نارضایتی بانوان را نیز در پی دارد. از همین جهت محصولاتی برای درمان سریع و آسان این مشکل توسط برند های محصولات زناشویی به بازار ارائه شده است که از بهترین آنها ، می توان به  کاندوم Prolong کدکس مینی  اشاره کرد. 

کاندوم Prolong کدکس مینی یکی از محصولاتی است که شرکت کدکس به تولید آن بسیار افتخار میکند.این محصول با وظیفه رفع زودانزالی در میان مردان روانه بازار شد و با استقبال بسیار زیادی نیز روبرو شد.این محصولات با بهره گیری از میزان بسیار مناسبی از ماده بنزوکائین به عنوان یک ماده موثر در ایجاد تاخیر در انزال اولین گام را در خصوص رفع این مشکل را برداشته است.از طرف دیگر این محصول با بهره گیری از یک ماده روان کننده بر پایه آب این امکان را فراهم کرده است که آلت تناسلی حین رابطه جنسی به آسانی حرکت کند.

این محصول از بدنه بسیار ساده و بدون خار و شیار بهره میگیرد که میتوان آن را مناسب برای یک رابطه مقعدی دانست.یکی دیگر موارد مصرف این محصول را میتوان بهره گیری برای اولین رابطه های جنسی دانست.بسیاری از بانوانی که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه میکنند از درد و سوزش بسیار زیادی در حین رابطه جنسی رنج میبرند که این موارد را میتوان با بهره گیری از کاندوم Prolong برطرف کرد.این محصول با توجه به میزان قابل توجهی از ماده روان کننده حرکت آلت تناسلی را آسان تر میکند که همین امر سبب رفع این درد ها و سوزش ها در رابطه جنسی خواهد شد.:: برچسب‌ها: sepita , sepitashop , خرید کاندوم prolong کدکس , خرید کاندوم prolong کدکس مینی , خرید کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 تایی, خرید کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 عددی , خرید کاندوم Prolong ناچ کدکس مینی , سپیتا , سپیتا شاپ , فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی , فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی , فروشگاه اینترنتی سپیتا , فروشگاه اینترنتی کاندوم , فروشگاه لوازم جنسی , قیمت کاندوم prolong کدکس , قیمت کاندوم prolong کدکس مینی , قیمت کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 تایی , قیمت کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 عددی , قیمت کاندوم Prolong ناچ کدکس مینی , قیمت کاندوم تاخیری , قیمت کاندوم تاخیری کدکس , کاندوم prolong , کاندوم prolong 3 تایی , کاندوم prolong کدکس , کاندوم prolong کدکس 3 تایی , کاندوم prolong کدکس مینی , کاندوم prolong مینی , کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 تایی , کاندوم Prolong ناچ کدکس 3 عددی , کاندوم Prolong ناچ کدکس مینی , کاندوم تاخیری , کاندوم تاخیری prolong , کاندوم تاخیری کدکس ,
:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم محرک نوبل ناچ کدکس مینی

کاندوم بر خلاف گذشته اکنون تنها برای محافظت و کنترل بارداری استفاده نمی شوند. بلکه افراد برای افزایش لذت رابطه نیز از انواع مختلفی از آنها استفاده می کنند. کاندوم نوبل ناچ کدکس مینینتیجه تلاش برند کدکس است که موفق به جلب رضایت افراد و به ویژه بانوان در رابطه جنسی شده است. در ادامه راجع به این محصول بیشتر بدانید. 

کاندوم نوبل ناچ کدکس مینی یکی از محبوب ترین محصولات در ایجاد تحریک بالا در بانوان با ایجاد حس قدرت در مردان به بازار عرضه شده است.این محصول با بهره گیری از ماده لوبریکانت به کنترل انزال در مردان پرداخته است و سبب میشود نقطه رسیدن به ارگاسم در زوجین حین رابطه جنسی به یک زمان مشترک نزدیک شود.

از طرفی بهره گیری از عصاره میوه هایی مانند عناب، گوارانا و تمبر هندی سبب تحریک بخش لیمبیک مغز شده و نقطه ارگاسم را در بانوان به زمان زودتری انتقال میدهد.از سوی دیگر این محصول دارای مقدار مناسبی از ویتامین C میباشد که سبب جذب عصاره های گیاهی شده و بسیاری از بیماری های واژن را از بین میبرد همچنین باعث ایجاد لطافت، نرمی و مانع انتشار بوی بد واژن خواهدشد.

ایجاد ارگاسم در بانوان در همان زمان رسیدن به ارگاسم در مردان علاوه بر ایجاد یک رابطه جنسی لذت بخش موجب میشود که در ذهن مردان این موضوع جای گیرد که در رابطه جنسی بسیار قدرت مند هستند و از جذابیت کافی برای شریک جنسی خود برخوردازند.این موضوع نه تنها برای برقراری رابطه جنسی بهتر بلکه در بهبود روابط عاطفی نیز موثر خواهد بود.:: برچسب‌ها: sepita , sepitashop , خرید کاندوم نوبل کدکس 3 تایی , خرید کاندوم نوبل کدکس 3 عددی , خرید کاندوم نوبل کدکس مینی , خرید کاندوم نوبل ناچ کدکس مینی , سپیتا , سپیتا شاپ , فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی , فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی , فروشگاه اینترنتی سپیتا , فروشگاه اینترنتی کاندوم , فروشگاه لوازم جنسی , قیمت کاندوم محرک , قیمت کاندوم محرک نوبل , قیمت کاندوم میوه ای , قیمت کاندوم میوه ای کدکس , قیمت کاندوم نوبل کدکس , قیمت کاندوم نوبل کدکس 3 تایی , قیمت کاندوم نوبل کدکس 3 عددی , قیمت کاندوم نوبل کدکس مینی , قیمت کاندوم نوبل ناچ کدکس مینی , کاندوم محرک , کاندوم محرک کدکس , کاندوم میوه ای , کاندوم میوه ای کدکس , کاندوم نوبل کدکس , کاندوم نوبل کدکس 3 تایی , کاندوم نوبل کدکس 3 عددی , کاندوم نوبل کدکس مینی , کاندوم نوبل ناچ کدکس مینی ,
:: بازدید از این مطلب : 6
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم نازک زیرو ناچ کدکس مینی

کاندوم یکی از ملزومات برقراری رابطه جنسی است که استفاده از آن موجب امنیت افراد در حین رابطه می شود اما برخی از مورد استفاده قرار دادن این محصول اجتناب می کنند. علت آن ضخامت این محصولات و احساس غیر طبیعی ای است که در رابطه ایجاد می کنند. از همین جهت شرکت های تولید کننده محصولات زناشویی به تولید کاندوم هایی با ضخامت بسیار کم ، با قدرت انتقال گرمای بالا اقدام کرده اند. کاندوم زیرو ناچ کدکس مینی نمونه ای از این موارد است که در ادامه مشخصات آن را بررسی خواهیم کرد. 

کاندوم زیرو ناچ کدکس مینی با قابلیت بسیار نازک در ایجاد احساس یک رابطه واقعی به شما کمک میکند. همچنین با خاصیت ضد قارچی مانع از بروز بسیاری از بیماری های مقاربتی و عفونی خواهد شد. دیگر ویژگی بسیار موفق این محصول میتوان به وجود ماده لوبریکانت به میزان مناسب جهت روان شدن و فراهم کردن زمینه برقراری یک رابطه جنسی با درد بسیار کم اشاره کرد.

کاندوم زیرو کدکس  ۲۵% از کاندوم های دیگر نازک تر است.استفاده از این کاندوم برای افرادی که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه میکنند بسیار لذت بخش خواهد بود و علاوه بر ایجاد یک احساس لذت بسیار زیاد مانع از بروز بسیاری از بیماری های مقاربتی و قارچی شده ، همچنین مانع از ایجاد احساس درد و سوزش در بانوان خواهد شد.

این محصول نیز مانند سایر محصولات کدکس در دو نوع بسته بندی معمولی یا بسته بندی ۱۲ عددی و همچنین بسته بندی مینی یا بسته های ۳ عددی در بازار مورد دسترس است.

این محصول برای بانوانی استفاده شود که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه میکنند و از تجربه ای  در رابطه های جنسی ندارند تا علاوه بر کاهش درد و سوزش بتوان به خوبی از بروز بیماری های مقاربتی جلوگیری کرد.:: برچسب‌ها: sepita , sepitashop , خرید قیمت کاندوم Zero کدکس مینی , خرید کاندوم Zero ناچ کدکس مینی , خرید کاندوم زیرو کدکس مینی , خرید کاندوم زیرو ناچ کدکس مینی , خرید کاندوم نازک کدکس مینی , سپیتا , سپیتا شاپ , فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی , فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی , فروشگاه اینترنتی سپیتا , فروشگاه اینترنتی کاندوم , فروشگاه لوازم جنسی , قیمت کاندوم Zero کدکس مینی , قیمت کاندوم Zero کدکس مینی , قیمت کاندوم Zero ناچ کدکس مینی , قیمت کاندوم زیرو کدکس , قیمت کاندوم زیرو کدکس مینی , قیمت کاندوم زیرو ناچ کدکس مینی , قیمت کاندوم نازک کدکس مینی , کاندوم Zero ناچ کدکس مینی , کاندوم زیرو 3 تایی , کاندوم زیرو کدکس , کاندوم زیرو کدکس 3 تایی , کاندوم زیرو کدکس مینی , کاندوم زیرو ناچ کدکس مینی , کاندوم شفاف , کاندوم شفاف زیرو کدکس , کاندوم شفاف کدکس , کاندوم ضد قارچ , کاندوم ضد قارچ زیرو کدکس , کاندوم نازک , کاندوم نازک کدکس مینی ,
:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم کلاسیک Stand Up کدکس مینی

کاندوم کلاسیک Stand Up ناچ کدکس مینی  از جمله محصولات برند محبوب ناچ کدکس است که از ماده روان کننده به میزان نسبتا زیادی بهره مند بوده و برای برقرار یرابطه های مقعدی بسیار مناسب می باشد. این محصول همانگونه که از نامش پیداست ، کلاسیک بوده و برای افراد علاقه مند به این نوع کاندوم ها گزینه مناسبی محسوب می شود. 

بدیهی است که سطح بسیار چرب و جنس لاتکس شفاف کاندوم اولین چیزی است که خودنمایی می‌کند. این محصول به خودی خود رایحه و بوی خوب ندارد اما بدون بو هم نیست و از یک رایحه ساده و مطبوع بهره میبرد. این رایحه ملایم و مطلوب میتواند در جلوگیری از انتشار بوی بد واژن جلوگیری کند.

کاندوم کلاسیک Stand Up ناچ کدکس مینی به دلیل شفافیت و جنس بسیار نازک برای افرادی مناسب است که تمایلی به استفاده از کاندوم در رابطه های جنسی ندارند و به دنبال ایجاد یک احساس طبیعی در رابطه های جنسی هستند. همچنین به نظر می‌رسد این محصول برای افرادی که چندان به استفاده از کاندوم علاقمند نیستند، مناسب باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصول را میتوان بهره گیری از یک مخرن برای ذخیره سازی اسپرم اشاره کرد که در اکثریت کاندوم های کلاسیک نیز وجود دارد. البته ناگفته نماند که این ویژگی چندان هم کلاسیک نیست و در کاندوم‌های قدیمی وجود نداشته است. به هر حال این امکان ویژگی خوبی محسوب می شود. با توجه به اینکه کاندوم به اندازه کافی چرب هست ممکن است در هنگام استفاده لیز بخورد و مقداری از روان‌کننده آن از بین برود. لذا در هنگام استفاده دقت کافی ضروریست در غیر این صورت استفاده از روان‌کننده جانبی لازم است. با توجه به ماهیت بسیار چرب استند آپ کلاسیک می‌توان آن را کاندید مناسبی برای رابطه ایمن مقعدی دانست.:: برچسب‌ها: sepita , sepitashop , خرید کاندوم Stand Up ناچ کدکس مینی , خرید کاندوم Stand Upکدکس 3 عددی, خرید کاندوم Stand Upکدکس مینی , خرید کاندوم استندآپ کدکس مینی , خرید کاندوم کلاسیک Stand Up کدکس 3 عددی , خرید کاندوم کلاسیک Stand Up کدکس مینی , خرید کاندوم کلاسیک Stand Up ناچ کدکس مینی , خریدکاندوم کلاسیک Stand Up ناچ کدکس 3 تایی , سپیتا , سپیتا شاپ , فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی , فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی , فروشگاه اینترنتی سپیت , فروشگاه اینترنتی کاندوم , فروشگاه لوازم جنسی , قیمت کاندوم Stand Up ناچ کدکس مینی , قیمت کاندوم Stand Upکدکس 3 عددی , قیمت کاندوم Stand Upکدکس مینی , قیمت کاندوم استندآپ کدکس مینی , قیمت کاندوم کلاسیک Stand Up کدکس 3 عددی , قیمت کاندوم کلاسیک Stand Up کدکس مینی ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم سرد ۵ در ۱ ناچ کدکس

از جمله ی محبوب ترین ها در میان محصولات زناشویی ، کاندوم های 5 در 1 هستند که با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی خود می توانند کیفیت رابطه جنسی را افزایش دهند. برند ناچ کدکس به عنوان یک برند مطرح در این زمینه انواعی از این کاندوم ها را به بازار عرضه کرده است.  کاندوم ۵ در ۱ سرد ناچ کدکساز جمله آنهاست که در ادامه مشخصاتش را بررسی خواهیم کرد. 

ویژگی اول و دوم این کاندوم وجود شیار ها و خار های حلقوی است که باعث ایجاد تحریک بیشتر بانوان می شود.از محصولات محبوب زناشویی کاندوم های تنگ کننده دارای عصاره انار است. در کاندوم های ۵ در ۱ نیز این ویژگی جا داده شده است و این کاندوم ها نیز خاصیت تنگ کنندگی واژن را همراه دارند. این محصول دارای ژل انار خواهد بود که این ژل بعد تماس با واژن ، ایجاد تنگی در آن می کند و لذت رابطه را افزایش می دهد.

ویژگی چهارم ایجاد حس سرما در رابطه است که باعث می شود کنترل انزال بسیار آسان تر شود. ویژگی آخر این محصول تاخیری بودن آن است که به دلیل داشتن ماده موثره تاخیری است که باعث افزایش طول رابطه و تاخیر در انزال می شود. همچنین این کاندوم از جنس لاتکس بوده و صد در صد طبیعی، نرم و انعطاف پذیر است.

از این رو کاندوم ۵ در ۱ سرد ناچ کدکس از بهترین محصولات زناشویی در میان زنان و مردان با مشکلاتی مانند سرد مزاجی است. از این رو پیشنهاد میشود از این محصول برای بانوانی که تازه کار هستند استفاده نشود و بهتر است که این محصول را برای بانوانی استفاده کنید که چندین زایمان را پشت سر گذاشته اند و یا در رابطه جنسی دارای تجربه هستند و از مشکل سرد مزاجی رنج میبرند.:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, خرید کاندوم ۵ در ۱ سرد کدکس, خرید کاندوم 5 در 1 سرد ناچ کدکس, خرید کاندوم 5 در 1 کدکس سرد, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی, قیمت کاندوم, قیمت کاندوم 5 در 1, قیمت کاندوم 5 در 1 سرد کدکس, قیمت کاندوم 5 در 1 سرد ناچ کدکس, قیمت کاندوم 5 در 1 کدکس سرد, کاندوم, کاندوم ۵ در ۱ سرد کدکس, کاندوم 5 در 1 سرد ناچ کدکس, کاندوم 5 در 1 کدکس, کاندوم 5 در 1 کدکس سرد, کاندوم سرد 5 در 1 کدکس, کاندوم کدکس, کاندوم کدکس سرد, کاندوم ناچ کدکس سرد ,
:: بازدید از این مطلب : 7
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم مدل Game Over ناچ کدکس

کاندوم Game Over ناچ کدکسیکی از محصولات برند کدکس است که با داشتن ویژگی های متعدد می تواند نیاز های شما را به صورت همزمان در رابطه جنسی رفع کند. با رفع مشکلات جنسی شما رابطه ی لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. این محصول از جمله محصولات محبوب برند کدکس در بازار است که در ادامه مشخصات آن بررسی خواهیم کرد. 

از مهمترین دلایل برای محبوبت این کاندوم ها میتوان به جنس و استقامت بالای آن اشاره کرد.این محصول با استفاده از لوبریکانت NIو LA ساخته شده است که میتواند در عین نازک بودن بهترین حس برای ایجاد یک رابطه جنسی را القا میکند. این کاندوم با اشتن خار های بسیار ریز میتواند در تحریک بانوان بسیار موفق عمل کند. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این کاندوم ها میتوان به وجود ماده لیدوکائین و بنزوکائین برای کنترل انزال مردان اشاره کرد.همین امر سبب میشود تا نقطه انزال در مرد و زن به یک لحظه مشترک نزدیک شده و احساس رضایت را برای داشتن یک رابطه جنسی القا میکند.

علاوه بر موارد ذکر شده کاندوم Game Over ناچ کدکس به میزان بسیار ناچیزی از عصاره انار بهره میبرد.وجود این عصاره بر رو این محصول سبب میشود که ماهیچه های اطراف واژن انقباض بیشتری پیدا کرده و سبب تنگی واژن شود همین امر را میتوان عامل اصلی در انزال و به ارگاسم رسیدن بانوان شود.

استفاده از این کاندوم ها بسیار مقرون به صرفه بوده است چرا که با قیمت بسیار ناچیز میتوان یک بسته ۱۲ عددی از این محصول را تهیه کرد. توصیه میشود برای هر رابطه جنسی از یک کاندوم جدید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از کاندوم ها علاوه بر کنترل ولادت میتواند برای جلوگیری از بسیاری از بیماری های مقاربتی و عفونی ویژه آلت های تناسلی موثر باشد.

از این محصول برای بانوان تازه کار استفاده میشود.:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, خرید کاندوم, خرید کاندوم Game Over توتال ناچ کدکس, خرید کاندوم Game Over کدکس, خرید کاندوم Game Over کدکس توتال, خرید کاندوم Game Over ناچ کدکس, خرید کاندوم Game Over ناچ کدکس توتال, خرید کاندوم کدکس, خرید کاندوم گیم آور کدکس, خرید کاندوم گیم آور ناچ کدکس, خرید کاندوم ناچ کدکس, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی, قیمت کاندوم Game Over توتال ناچ کدکس, قیمت کاندوم Game Over کدکس, قیمت کاندوم Game Over کدکس توتال, قیمت کاندوم Game Over ناچ کدکس, قیمت کاندوم Game Over ناچ کدکس توتال, قیمت کاندوم گیم آور کدکس, قیمت کاندوم گیم آور ناچ کدکس, کاندوم Game Over توتال ناچ کدکس, کاندوم Game Over کدکس, کاندوم Game Over کدکس توتال, کاندوم Game Over ناچ کدکس, کاندوم Game Over ناچ کدکس توتال, کاندوم کدکس, کاندوم گیم آور کدکس, کاندوم گیم آور ناچ کدکس, کاندوم ناچ کدکس ,
:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

اسپری پاورمن رایحه لیمو

به طور میانگین از هر 10 مرد 3 مرد به انزال زودرس دچار هستند که این مسئله علاوه بر اینکه موجب کاهش کیفیت رابطه و سردی طرفین می شود ، بلکه اعتماد به نفس مردان را نیز کاهش می دهد. از همین جهت شرکت های تولید کننده محصولات زناشویی اقدام به تولید محصولاتی با خاصیت تاخیری و رفع این مشکل کرده اند. در ادامه به بررسی یکی از محصولات که توسط برند پاورمن تولید شده است ، خواهیم پرداخت. 

اسپری تاخیری پاورمن رایحه لیمو یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات در این خصوص است که با بالا بردن اعتماد به نفس شما و ایجاد حس آرامش هنگام نزدیکی و جلو گیری از انزال زودرس به شما و شریک جنسی شما بالاترین حس لذت در رابطه جنسی را هدیه می ­دهد.

این محصول با برقراری جریان خون در الت تنسلی و مانع انزال در مردان سبب میشود که علاوه بر ایجاد نعوظی پایدار تاخیری قابل قبول در انزال رخ دهد تا ارگاسم دو طرف در یک زمان اتفاق بیوفتد.

برای استفاده از این محصولات جنسی نیازی به نسخه پزشک نیست. نکته خوب در مورد این اسپری، استفاده همزمان آن با کاندوم است. درصورتیکه هنگام استفاده از اسپری تاخیری پاورمن رایحه لیمو با حساسیت مواجه شدید؛ حتما نیاز به مراجعه پزشک متخصص است.

نکته بسیار مهم در خصوص استفاده از اسپری ها و ژل های تاخیری این است که مانع برخورد این محصولات با اندام های جنسی بانوان شوید چرا که باعث تاخیر بیشتر آنان در ارگاسم خواهد شد.بهترین شیوه شستشو آلت دو الی سه دقیقه پس از اسپری است.:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, اسپری تاخیری, اسپری تاخیری پاورمن, اسپری تاخیری پاورمن Delta, اسپری تاخیری رایحه لیمو, اسپری تاخیری لیمو, خرید اسپری تاخیری, خرید اسپری تاخیری پاورمن, خرید اسپری تاخیری پاورمن Delta, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی ,
:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

ژل تاخیری ایموشن

مشکل زودانزالی یکی از شایع ترین موارد در میان مردان محسوب می شود که در صورت عدم درمان می تواند به سردی بانوان نیز منجر شود. برای حل این مشکل برند های محصولات زناشویی محصولاتی با خاصیت تاخیری به بازار عرضه کرده اند که ژل تاخیری ایموشن آبی از جمله ی آنهاست. در ادامه به بررسی مشخصات این محصول از برند ایموشن خواهیم پرداخت. 

انزال زودرس زمانی رخ میدهد که مرد خیلی سریعتر از زمانی که انتظار دارد به ارگاسم و اوج لذت جنسی میرسد بنابراین نمی تواند همسر خود را به ارگاسم برساند و این اتفاق رفته رفته زن و شوهر را از هم دور کرده و می تواند زمینه ساز طلاق گردد .

یک همه پرسی از میان مصرف کنندگان ژل های تاخیری نشان داد که این افراد به میزان بسیار بالایی به رابطه جنسی لذت بخش خود دست پیدا کرده اند.این محصولات به دلیل استفاده مناسب از ماده تاخیری لوبریکات میتواند تاثیر بسیار موثری بر رابطه جنسی و انزال گذاشته و زمان آن را به یک زمان معقول تر ارجاع دهد و ضمن افزایش لذت مرد در ارتباط با همسرش، زوجه را نیز به رضایت جنسی برساند.

ژل تاخیری ایموشن آبی با فرمولی Water Base (آب پایه) تولید شده و عوارضی برای فرد استفاده کننده نخواهد داشت.این محصول جزو این دسته از مواد است که تا ۸۰ درصد می تواند زودازنزالی شما رو بر طرف کند . در این ژل از لیدوکائین با دوز کمی(۲ درصد) استفاده شده تا آلت مرد دچار بی حسی ای که هنگام استفاده از بعضی اسپری های تاخیری ایجاد می گردد ، نشود .

ژل تاخیری Emotion آبی (ژل تاخیری ویژه آقایان ) از مواد گیاهی و طبیعی تهیه شده است. روش استفاده از ژل تاخیری Emotion بدین شکل است که قبل از نزدیکی (۱۰ تا ۱۵ دقیقه) میزان مناسبی از ژل را بر روی محل مورد نظر پمپ کنید و سپس آنرا با دست روی تمام آلت تناسلی تان پخش نمایید.
در صورتیکه از کاندوم استفاده میکنید ، این ژل باید قبل از پوشیدن کاندوم به آلت زده شود .:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, خرید ژل تاخیری, خرید ژل تاخیری ایموشن, ژل آبی, ژل ایموشن, ژل تاخیری, ژل تاخیری آبی, ژل تاخیری آبی ایموشن, ژل تاخیری ایموشت, ژل تاخیری ایموشن, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی
 

ژل روان کننده ایموشن 

برند ایموشن در زمینه ژل و اسپری های زناشویی از جمله برند های محبوب محسوب می شود. محصولات ایموشن با دربرداشتن ویژگی هایی می توانند نیاز ها و مشکلات شما را ددر رابطه جنسی رفع کنند. یکی از این محصولات ژل زرد ایموشن است که در ادامه مشخصات آن را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 

یکی از مهمترین مشکلاتی که بسیاری از بانوان در حین رابطه جنسی با آن درگیر هستند را میتوان خشکی واژن و بوی بد آن دانست که سبب میشود مردان از برقراری برخی روابط خود داری کنند. بنابراین استفاده از برخی محصولات جنسی با خاصیت های لوبریکانت میتواند این موراد را برطرف کند.اگر شما هم از این مشکلات رنج میبرید.پیشنهاد میکنیم که از ژل زرد ایموشن روان کننده استفاده کنید.

کافیست مقداری از این محصول را روی آلت تناسلی و مقداری از آن را با انگشت خود به داخل واژن هدایت کنید تا علاوه بر ایجاد رطوبت و راحتی در حرکت سبب خواهد شد که بوی بدن واژن نیز از بین برود.

این محصول به دلیل روند خاصی که در تولید آن در نظر گرفته شده از ایجاد التهاب و خارش و سوزش جلوگیری می کند. همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ به عنوان یک ضد عفونی کننده می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ژل زرد ایموشن علاوه بر روان کنندگی، با خاصیت لوسیونی که دارد باعث پاک کنندگی و شستشو و طراوت موضع هم می گردد.

این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی می گردد.ایموشن زرد با فرمولی Water Base (آب پایه) تولید شده و عوارضی برای فرد استفاده کننده نخواهد داشت.:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, خرید ژل روان کننده ایموشن, خرید ژل روان کننده و زرد ایموشن, خرید ژل زرد ایموشن, ژل ایموشن, ژل روان کننده, ژل روان کننده ایموشن, ژل روان کننده بانوان, ژل زرد ایموشن, ژل زرد و روان کننده ایموشن, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی ,
:: بازدید از این مطلب : 38
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نادر رفیعی

کاندوم Black & Dark ناچ کدکس

از جمله برند های مطرح در حیطه محصولات زناشویی برند ناچ کدکس است که توانسته است با ارائه ی محصولات متنوع و کاربردی در میان افراد محبوبیت کسب کند. این برند محصولی با نام کاندوم مشکی کدکس به بازار عرضه کرده است که دارای ویژگی های متعددی برای رفع نیاز های شما به صورت همزمان است. در ادامه مشخصات این محصول را بررسی خواهیم کرد. 

کاندوم مشکی تحریک کننده یا همان کاندوم تاخیری مشکی یکی از محصولات کدکس می باشد که با رنگ مشکی که دارد باعث تحریک بیشتر از نظر دیداری می شود، کاندوم Black & Dark کدکس علاوه بر لاتکس صد در صد طبیعی دارای ماده تاخیری موثری نیز می باشد که برای آمیزشی طولانی بسیار مناسب است. همچنین کاندوم تاخیری بلک با لاتکس بسیار نازکی که دارد باعث می شود هر دو طرف احساس کنند از آن استفاده نمی کنند و حس را صد در صد منتقل می نماید.

شاید شما هم از جمله افرادی هستید که به علت ضخامت بدنه محصولات جنسی تمایلی به استفاده از این وسیله ندارید و با برقراری رابطه محافظت نشده خود را در معرض ابتلا به بیماری قرار می دهید ، پیشنهاد ما استفاده از کاندوم نازک است که بدنه ای بسیار نازک و مقاوم دارد ، پوشش این نوع از محصول ها به اندازه ای نازک است که گرمای رابطه کاملا احساس می شود و هیچ مشکلی در انزال شما ایجاد نمی کنند.

کاندوم Black & Dark کدکس می باشد که توسط شرکت کدکس تولید شده و بدنه ای بسیار نازک دارد ، علاوه بر نازکی رنگ جداب و مشکی این محصول باعث تحریک بیشتر می شود و با داشتن رایحه ای بسیار مطبوع باعث آرامش می شود و بوی بد را از بین می برد. این محصول ویژه و نازک را یکبار امتحان کنید تا لذت استفاده از آن را تجربه کنید.

این محصول برای بانوانی که اولین رابطه های خود را تجربه میکنند بسیار موثر است. هرچند برای بانوانی که چندین رابطه جنسی را پشت سر گذاشته اند و یا دارای تجربه زایمان هستند محصول مناسبی نیست. شما میتوانید تنها با چند کلیک ساده این محصول بسیار ویژه را از سپیتا شاپ تهیه کنید و از رابطه جنسی خود لذت ببرید.:: برچسب‌ها: sepita, sepitashop, خرید کاندوم Black & Dark کدکس, خرید کاندوم Black & Dark ناچ کدکس, خرید کاندوم مشکی کدکس, خرید کاندوم مشکی ناچ کدکس, خرید کاندوم نازک و تاخیری کدکس, سپیتا, سپیتا شاپ, فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی, فروشگاه آنلاین لوازم زناشویی, فروشگاه اینترنتی سپیتا, فروشگاه اینترنتی کاندوم, فروشگاه لوازم جنسی, قیمت کاندوم Black & Dark کدکس, قیمت کاندوم Black & Dark ناچ کدکس, قیمت کاندوم مشکی کدکس, قیمت کاندوم مشکی ناچ کدکس, کاندوم, کاندوم Black & Dark کدکس, کاندوم Black & Dark ناچ کدکس, کاندوم تاخیری, کاندوم کدکس, کاندوم مشکی کدکس, کاندوم مشکی ناچ کدکس, کاندوم نازک, کاندوم نازک و تاخیری, کاندوم نازک و تاخیری کدکس ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()